

Туніка з поясом літня Квіти - штапель х/б розмір 44-50 (C6149)
235 ₴
- В наявності
- Код: C6149
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Літня туніка з поясом жіноча з квітковим малюнком зі штапелю х/б (бавовняно-паперова тканина). Простий і легкий матеріал приємний на тілі, що добре носиться. Туніка штапельна (бавовна) вільного крою - відмінний варіант у спеку, підходить також, щоб сховатися від сонячних променів, для пляжа. Рекомендований режим прання: температура води до 30 градусів, без сушіння в машині.
Цю туніку можна носити без пояса.
Розмір універсальний. На силуеті р.44 туніка виглядатиме вільнішою. Довжина: 85 см, обхват по лінії стегон: 120 см. Підійде на розміри 44-50.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46/50 |
| Обхват талії | 120 см |
| Обхват стегон | 120 см |
| Обхват грудей | 120 см |
| Фасони | Прямий |
| Вид виробу | Туніка |
| Міжнародний розмір | M-L |
| Колір | Різні кольори |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Штапель |
| Склад | бавовна, віскоза, поліестер |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Повсякденний |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 85 см |
| Ширина виробу | 60 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 235 ₴



